Przejdź do treści

Mind Camp – obóz z WIELKIMI emocjami!

Ośrodek Arkun – Łeba

Zapraszamy na pierwszy taki obóz

Kierujemy go do młodzieży z wyzwaniami rozwojowymi, jak również do wszystkich którzy chcą poznać siebie, swoje emocje, nauczyć radzić sobie ze stresem, nabyć umiejętności komunikacji z innymi… zaakceptować siebie.
Obóz prowadzą psycholodzy.
Uczestnicy mogą korzystać z wsparcia przez cały obóz.
Camp ma formę warsztatową. Zajęcia psycho-edukacyjne odbywają się z wykorzystaniem innowacyjnych metod tak, aby zaangażować wszystkie zmysły uczestników.

Program obozu

Platforma z grą QR Misja Psychiczna – to gra która z wykorzystaniem przekazów multimedialnych i instalacji teatralnych wprowadzi uczestników w świat emocji, psychiki i umysłu. Twórcą narzędzi i platformy jest Braintech z Warszawy.
Warsztaty Drama (teatralne) – poznaj emocje swoje i innych.
Muzykoterapia z BĘBNAMI. Uwalnianie emocji poprzez grę na bębnach i instrumentach perkusyjnych. Warsztaty pokazują i uczą jak rozładować emocje i stres. Przygotowanie programu i prowadzenie zajęć Szymon Weiss, symfoniczny buntownik. Producent niepokornej muzyki elektronicznej (z pogranicza acid-techno), obecnie łączy ją z wielkim elektroniczno-symfonicznym show Weiss Video Orchestra. Inżynier miksu i masteringu.

Program obozu

Praktyka JOMO (ang. Joy of Missing Out). To radość z wyłączenia się, pomijania nieustannie napływających komunikatów, rezygnacji z ciągłego śledzenia znajomych.
Trening TUS ( Trening umiejętności społecznych )
Warsztaty JA. Kim jestem, skąd są moje emocje, jak wyrażam siebie, jak widzę świat. Akceptacja siebie i praca nad własną wartością. Prowadzący kognitywista.
Zapraszamy wszystkich którzy tego potrzebują !

Dodatkowo

Dodatkowe atrakcje – plażowanie, gry integracyjne, zwiedzanie ruchomych wydm, prace plastyczne i realizacja demokratycznych potrzeb uczestników.
Dla nas każdy jest wyjątkowy. Wspieramy każdy rozwój, szczególnie te przez bunt.
Camp jest tworzony przez ludzi, którzy na co dzień zajmują się umysłem, ludzką psychiką, muzyką i teatrem. Kameralny charakter obozu daje wysoką jakość.
Dużą wartością jest doświadczenie organizatorów Campu i ich życiowa pasja.

Lokalizacja i terminy

Ośrodek Arkun Łeba 3*

Terminy:
7 – 14 lipiec
14 – 21 lipca

Możliwy transport z miast: Warszawa, Wrocław, Poznań. Ustalony na dwa tygodnie przed rozpoczęciem obozu.
Cena 3290 zł. (plus koszty dojazdu)
grupy 10 – 14 lat, 15 – 18 lat.


Zostało wolnych miejsc
Ilość miejsc zaktualizowana dnia: 23/05/2024

Zapisz się już dziś

Nasza Lokalizacja

ul. Wróblewskiego 11
84-360 Łeba